Piperine (piperyna)

PIPERINE na odchudzanie

 

PiperinePiperine to suplement diety dostępny w kapsułkach. Kluczowym składnikiem tego preparatu jest piperyna po której można schudnąć nawet do 5 kg w kilka tygodni. W jaki sposób Piperine wspomaga odchudzanie? Czy stosowanie jej jest bezpieczne dla organizmu? W oparciu o naukowe badania spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.


PIPERYNA – to związek występujący w piperzu czarnym. Jest to bezbarwna substancja, która znajduje się w wierzchniej warstwie owoców czarnego pieprzu. Jej smak jest ostro – gorzki. Dzięki temu składnikowi nie tylko schudniemy ale i ochronimy się przed dolegliwościami trawiennymi (zaparcia, biegunka, niestrawność). Piperynę warto stosować w postaci suplementu diety, ponieważ jej dawka w zwykłej diecie nie jest wystarczająca. Aby uzyskać widoczne efekty w odchudzaniu dobrze jest jeśli w suplemencie obok piperyny znajduje się chrom i zielona herbata.

DZIAŁANIE PIPERINE

Piperine czyli inaczej piperyna ma naukowo udowodnione działanie. Blokuje gromadzenie się tłuszczu w organizmie, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, przyśpiesza przemianę materii. Pokarm szybciej przemieszcza się do jelit co ma duże znaczenie w procesie odchudzania. W dodatku substancja ta zwiększa ukrwienie układu pokarmowego w czasie trawienia pokarmu co sprawia, że pokarm łatwiej przenika przez ściany jelita do krwi.

PIPERINESKŁADNIK BEZPIECZNY DLA ZDROWIA

Stosowanie piperyny nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. W czasie badań nie stwierdzono niepokojących objawów. Wręcz przeciwnie poza korzystnym działaniem na ciało, piperyna ma zbawienny wpływ na psychikę. Suplementacja piperyną podnosi poziom samopoczucia, zapobiega depresją.

Obecnie na rynku farmaceutycznym można znależć różne prepraty z piperyną, ale tylko PIPERINE zawiera w sobie aż 95% ekstraktu. Dodatkowo wzbogacona została o pieprz Cayenne, chrom i zieloną herbatę. Odpowiednio wyselekcjonowane składniki pomogą szybciej pozbyć się nagromadzonych kilogramów. Zapewniają one pełne właściwości odchudzające i wspomagające zdrowy tryb życia. Nie daj się oszukać na zamiennik, chiński rynek często oferuje podróbki, które mają słabszy wyciąg z ekstraktu. Piperine jest produktem polskim, godnym zaufania. Na rynku jest suplementem diety legalnie dopuszczonym do sprzedaży.